PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9

CHAMPIONS LEAGUE - perioada 18aug.-26aug, jucati etapele 3 si 4 din GRUPE
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Reclamatii

In jos 
+6
adryusgarbea
FLyiNG
mariussan72
anthynidiany
croosman
scotty
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
anthynidiany
Jucator
Jucator
anthynidiany


Numarul mesajelor : 137
Data de inscriere : 01/05/2007

Reclamatii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 4:55 pm

Eu meciu cu vasy_carlos nu-l joc decat daca o sa conteze decisiv in clasament

Si in tur a fost un super bounce bounce bounce AGITAT si acum la fel Dupa ce lca am amanat meciul M-a cautat luni pe mess si intr-un interval mai mic de 60 de secunde imi scrie ca gata el m-a cautat si se pune 3-0 Marti l-am asteptat toata ziua si nu a aparut Apare acum si cand ii zic sa jucam e 3-0 ca el m-a cautat

Eu m-am saturat de fazele lui Daca meciu e decisiv pt calificare eu il joc Daca nu n-am chef sa joc cu oameni ZBUCIUMATI affraid affraid affraid
Sus In jos
vasy_carlos
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 04/05/2007

Reclamatii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 5:10 pm

lol! El vorbeste. pa langa ca e pe mess si nu imi raspunde la mesaje si astept dupa el casa sa imi dea un raspuns tot el e cu gura mare si ca nu mai vrea sa jucam etapa . de la el nu am avut nici un mesaj ca are de gand sa jucam etapa si eu cel putin de 3 ori lam somat dar nici un raspuns. Acum iam zis ca am venit de la munca si ca ma pun la masa si mai stau putin sa imi revin si jucam mai spre seara dar el sustine ca nu joaca numai daca o sa fie decisiv pentru calificare. daca vrea sa joace eu il astept si daca e pentru calificare si daca nu macar fac 3 puncte Very Happy
Sus In jos
anthynidiany
Jucator
Jucator
anthynidiany


Numarul mesajelor : 137
Data de inscriere : 01/05/2007

Reclamatii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 12, 2007 6:02 pm

E uimitor omu asta .... Cand i-am cerut azi sa jucam mi-a zis direct ca e 3-0 si apoi a sustinut ca m-a cautat si eu nu am raspuns de atatea si atatea ori

Dar cam asa arata somatiile una pe 03.09 si una pe 05.09 si in care intreba la general daca joaca cineva returu din Fifa 4 all Nici macar un buzz Astea sunt somatiile Rolling Eyes lol!

Si mesajul care mi l-a dat pe data de 10 in mai putin de 1 min imi spune ca m-a cautat si deja e castigat meciul ....... Si asa a sustinut si azi

Cand cineva incepe o coneversatie cum a facut el azi nu o scoti la capat Eu n-am chef sa ma rog de cineva sa joace Mi-am jucat meciurile la timp In majoritatea cazurilor am cautat pe cei care trebuia sa imi fie adversari

Si vasy se crede mare muncitor obosit care cica face si el glume Cand de fapt el insusi e o gluma O gramada de oameni am cunoscut prin concursurile de Fifa si multi au fost niste dezamagiri Nu stiu ce varsta are vasy E clar un disperat dupa victorii si un zbuciumat atunci cand vrea sa le obtina

Si cum ziceam si in conversatia cu el Pt mine e un fraier
Sus In jos
vasy_carlos
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 04/05/2007

Reclamatii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 13, 2007 11:42 am

ma copile lasa comentarile si arata ce poti ca de comentari sunt satul. asa ca lasa vrajeala daca vrei jucam etapa daca nu cu siguranta vei pierde la masa verde. astept un raspuns concret nu comentari ca si pana acuma. OK
Sus In jos
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 38
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Reclamatii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Sept 13, 2007 6:11 pm

cei care aveti cu mine etape si nu ma gasiti pana duminica veti castiga cu 3-0 MV .

am foarte putin timp....
Sus In jos
adryusgarbea
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 70
Data de inscriere : 18/06/2007

Reclamatii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 3 Icon_minitimeSam Sept 15, 2007 9:05 pm

nu am dat de crossman
Sus In jos
marius_sika_2006
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 145
Data de inscriere : 03/05/2007

Reclamatii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 3 Icon_minitimeSam Sept 15, 2007 10:03 pm

niki eu nu dau de crossman
Sus In jos
vasy_carlos
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 04/05/2007

Reclamatii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 16, 2007 1:27 am

se pare ca croosman nu e de gasit nu raspunde la mesaje asa ca nu am cu cine sa joc etapa sorry pentru el
Sus In jos
vasy_carlos
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 04/05/2007

Reclamatii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 3 Icon_minitimeDum Sept 16, 2007 12:31 pm

Scotty (marius_123465) nu mi-ai raspuns la mesaje mai cu tine mai trebuie sa joc. Daca vrei jucam maine adica in 17.09.07 daca nu imi pare rau dar eu te-am tot bruiat si tu nimic ( si ar trebui ca sa nu renunti la campionat ca e frumos si e de treaba toata lumea si chiar mia placut foarte mult campionatu tau ) Crying or Very sad
Sus In jos
marius_sika_2006
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 145
Data de inscriere : 03/05/2007

Reclamatii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 3 Icon_minitimeLun Sept 17, 2007 1:18 pm

nu dau de croosman si de tine cand jokam ????????????
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Reclamatii
» Reclamatii
» Reclamatii
» Reclamatii
» Reclamatii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9  :: Competitii :: Sezonul 3 :: Liga 1-
Mergi direct la: