PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9

CHAMPIONS LEAGUE - perioada 18aug.-26aug, jucati etapele 3 si 4 din GRUPE
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Reclamatii

In jos 
+6
adryusgarbea
FLyiNG
mariussan72
anthynidiany
croosman
scotty
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
kosmyn666
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 02/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 20, 2007 11:10 am

Eu nu l-am mai vz pe FLyiNG, sa jok amanarea din etapa 3.
Sus In jos
FLyiNG
VIP
VIP



Numarul mesajelor : 131
Varsta : 40
Localisation : Cluj - Napoca
Data de inscriere : 01/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 21, 2007 3:26 pm

kosmyn666 a scris:
Eu nu l-am mai vz pe FLyiNG, sa jok amanarea din etapa 3.

ce ma?????? lol, uite aici:

Reclamatii - Pagina 2 Untitledlj5
Sus In jos
FLyiNG
VIP
VIP



Numarul mesajelor : 131
Varsta : 40
Localisation : Cluj - Napoca
Data de inscriere : 01/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 21, 2007 3:27 pm

anthynidiany a scris:
Nu dau de Flying

si tu cum vrei ma sa dai de mine cand mi`ai dat ignore ? X( Chiar tu ai zis ca ma pui pe ignore ca am dat nuj ce mazz... doamne, copii si haine rele Neutral
Sus In jos
anthynidiany
Jucator
Jucator
anthynidiany


Numarul mesajelor : 137
Data de inscriere : 01/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 21, 2007 3:37 pm

FLyiNG a scris:
anthynidiany a scris:
Nu dau de Flying

si tu cum vrei ma sa dai de mine cand mi`ai dat ignore ? X( Chiar tu ai zis ca ma pui pe ignore ca am dat nuj ce mazz... doamne, copii si haine rele Neutral

Pana la urma te-ai lamurit ...... Very Happy Eu am zis ca-ti dau si tu chiar ai dat lol!
Sus In jos
kosmyn666
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 02/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 11:09 am

FlyiNG se pare ca refuza sa-mi raspunda. Am inkercat deja de 4 ori saptamana asta sa vb cu el, ca sa jukam etapa 3. Nici un raspuns, desi era online si nu era idle, desi i-am zis sa-mi lase el ora cand vrea sa jukam. Eu nu ma mai agit. Dak vrea sa joake sa ia legatura cu mine, dak nu banuiesc ca 3-0 pt mine.
Sus In jos
FLyiNG
VIP
VIP



Numarul mesajelor : 131
Varsta : 40
Localisation : Cluj - Napoca
Data de inscriere : 01/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 6:49 pm

kosmyn666 a scris:
FlyiNG se pare ca refuza sa-mi raspunda. Am inkercat deja de 4 ori saptamana asta sa vb cu el, ca sa jukam etapa 3. Nici un raspuns, desi era online si nu era idle, desi i-am zis sa-mi lase el ora cand vrea sa jukam. Eu nu ma mai agit. Dak vrea sa joake sa ia legatura cu mine, dak nu banuiesc ca 3-0 pt mine.

Ma omule, tu ori esti turc, ori esti prost.. scz de expresie... Tu nici add nu mi`ai dat.. nu vezi.. uita`te mai sus si vezi ca am pus poza cum nici add nu ai dat.
Sus In jos
FLyiNG
VIP
VIP



Numarul mesajelor : 131
Varsta : 40
Localisation : Cluj - Napoca
Data de inscriere : 01/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 6:50 pm

kosmyn666 a scris:
FlyiNG se pare ca refuza sa-mi raspunda. Am inkercat deja de 4 ori saptamana asta sa vb cu el, ca sa jukam etapa 3. Nici un raspuns, desi era online si nu era idle, desi i-am zis sa-mi lase el ora cand vrea sa jukam. Eu nu ma mai agit. Dak vrea sa joake sa ia legatura cu mine, dak nu banuiesc ca 3-0 pt mine.

Ma omule, tu ori esti turc, ori esti prost.. scz de expresie... Tu nici add nu mi`ai dat.. nu vezi.. uita`te mai sus si vezi ca am pus poza cum nici add nu ai dat.
Sus In jos
kosmyn666
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 02/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeSam Aug 25, 2007 10:02 pm

LOL. Esti sigur ca n-ai printre adrese un marseillais_666??? Eu as crede ca ai pt ca eu te am pe tine. Hmmm. Poate m-oi avea pe ignore. Uita-te bine. Marseillais_666.
Sus In jos
FLyiNG
VIP
VIP



Numarul mesajelor : 131
Varsta : 40
Localisation : Cluj - Napoca
Data de inscriere : 01/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 8:27 am

kosmyn666 a scris:
LOL. Esti sigur ca n-ai printre adrese un marseillais_666??? Eu as crede ca ai pt ca eu te am pe tine. Hmmm. Poate m-oi avea pe ignore. Uita-te bine. Marseillais_666.

Uita`te ma la poza de la pagina 2.. acolo apare ma ID tau.. doamne.. sau sa stabilim sa ne vedem pe mirc si vb acolo, ce zici?

allez_les_marseillais_666 asta e ID tau Sad
Sus In jos
kosmyn666
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 02/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 26, 2007 10:43 am

Citest-te cum trebuie frateee. Am zis destul de clar care e adresa mea: MARSEILLAIS_666. Aia pe care o ai tu n-o mai am de vreo 3 luni de zile si am mai postat de 3 ori pana akum lucru asta, dar vad ca nu s-a corectat nik. Asa ca mai uita-te odata dupa marseillais_666. Dak nu baga tu frumos MARSEILLAIS_666, nu allez_les_marseillais_666.
Sus In jos
FLyiNG
VIP
VIP



Numarul mesajelor : 131
Varsta : 40
Localisation : Cluj - Napoca
Data de inscriere : 01/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 7:57 am

Toata saptamana am stat dupa adryus si hepaistos... nu i`am vazut nicodata, nu am ce face, restul meciurilor mi le`am jucat, cu astia 2 nu am ce face... cer masa verde, dat fiind ca nu isi dau deloc interesul intr`o astfel de competitie frumoasa!
Sus In jos
kosmyn666
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 02/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 10:07 am

Nici eu nu l-am vz delok pe mess pe adryus, sa jok etapa 7.
Sus In jos
anthynidiany
Jucator
Jucator
anthynidiany


Numarul mesajelor : 137
Data de inscriere : 01/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 11:28 am

Pt Kosmyn nu vezi ca are etapele 7 si 8 amanate ?? Ca nu are de unde juca ??

Iar Flying ai cerut amanare pt unele meciuri si in concluzie si pt cel cu adryus Si odata ce el a cerut amanare pt etapele 7 si 8 nu e oare logic ca n-are cum sa joace si restanta cu tine ??

Mi se pare total aiurea sa ceri masa verde pt un meci care tu l-ai amanat si acum ca nu-l gasesti pt ca omul are treaba tu ceri masa verde Cand o sa aiba amanarea facuta de tine un termen limita atunci poate se merita sa ceri masa verde !!

Mai cititi si ce scrie sub sigla acestui site ..... "Fiti Fair Play"
Sus In jos
adryusgarbea
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 70
Data de inscriere : 18/06/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 12:35 pm

etapele 7 si 8 am rugat sa le aman asa ca cititi tot inainte sa postati o reclamatie.cat despre flying mia dat ignore de vreo 4 ori pana sa ma bage in lista de mess si acuma a prins viata.
Sus In jos
Hefaistos
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 37
Data de inscriere : 03/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 1:47 pm

FLyiNG a scris:
Toata saptamana am stat dupa adryus si hepaistos... nu i`am vazut nicodata, nu am ce face, restul meciurilor mi le`am jucat, cu astia 2 nu am ce face... cer masa verde, dat fiind ca nu isi dau deloc interesul intr`o astfel de competitie frumoasa!

Ia zi mai Flying...cum ai stat tu dupa mine sa intru online cand nici macar nu ma ai in lista? aa...ultima data ti-am dat mesaj seara pe 21.08.. si de atunci nu ai raspuns.
E lame sa vrei mocangeala asa,dak esti fair play cum te lauzi nu umblii k gainarii de astea.
Sus In jos
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 39
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 1:51 pm

e si vina mea partial ca la componenta la id-uri am trecut allezz....

am modificat acum este marseillas_666


dar era si datoria ta kosmyn sa ma atentionezi ! Cool
Sus In jos
kosmyn666
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 02/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 12:13 am

Pay mey eu am postat lucru asta si sez trecut, si pe pe prima pagina de la reclamatii, si acum cu FLyiNG. Probabil n-oi fii fost tu atent. Oricum totul e bine cand se termina cu bine. In consecinta am toate etapele jukate.
Sus In jos
mariussan72
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 85
Data de inscriere : 17/06/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 02, 2007 9:51 pm

am etapa 10 cu marius_sika_2006,n-am dat de el toata saptamana,as vrea sa ne acorzi o amanare,poate o fi plecat si n-a putut juca
Sus In jos
vasy_carlos
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 04/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 7:21 am

etapa 11 marius v vasy_carlos nu am dat de marius deloc toata saptamana asa ca las la aprecierea ta scotty decide tu... ori o sa joc etapa ori o sa piarda pentru neprezentare.
Sus In jos
mariussan72
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 85
Data de inscriere : 17/06/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 6:09 pm

croosman - mariussan72 >> 4-4 etapa 13 ??????la rezultate a postat ca a jucat cu marius_sika_2006,iar rezultatul e trecut la mine
Sus In jos
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 39
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeLun Sept 03, 2007 6:22 pm

mariussan72 a scris:
croosman - mariussan72 >> 4-4 etapa 13 ??????la rezultate a postat ca a jucat cu marius_sika_2006,iar rezultatul e trecut la mine

oi fi gresit si eu ....fara intentie !
Sus In jos
marius_sika_2006
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 145
Data de inscriere : 03/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 05, 2007 3:15 pm

vezi scotty cand sunt eu pe mess nu sunt ei si cum vrei sa jok cu ei jok cum pot si cum dau de ei asa pot sa postez si io acum ca nu dau de ei( vasy_carlos, adryus,si altii etc.) cand dau de ei jok
Sus In jos
anthynidiany
Jucator
Jucator
anthynidiany


Numarul mesajelor : 137
Data de inscriere : 01/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 06, 2007 11:12 pm

Vasy m-o cautat ce-i drept de 2 sau 3 ori pe mess Dar azi tot am asteptat sa intre dar nu l-am vazut

Flying El nu ma are in lista dar eu il am pe el L-am vazut doar luni cand nu aveam chef de jucat

Maine dimineata am plecat la Bran Ma intorc luni Asa ca o sa joc cu ei saptamana viitoare

Postez aici la reclamatii ca ii stiu eu pe astia 2 ca intai reclama si apoi se uit la amanari

bounce bounce bounce
Sus In jos
kosmyn666
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 02/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 09, 2007 12:32 am

Croosman, poate te decizi si tu maine sa raspunzi cand te intreb dak jukam, sau cand jukam si noi meciu din etapa 14. Da???
Sus In jos
kosmyn666
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 128
Data de inscriere : 02/05/2007

Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitimeDum Sept 09, 2007 8:48 pm

Desi am vb cu croosman dimineata, cand n-a vrut sa jukam etapa 14, si am cazut de acord sa jukam pe la 19:00 . . . 19:30, n-a mai aparut. Asza ca banuiesc ca kosmyn666 - croosman 3-0. Nu???
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatii   Reclamatii - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatii
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Reclamatii
» Reclamatii
» Reclamatii
» Reclamatii
» Reclamatii

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9  :: Competitii :: Sezonul 3 :: Liga 1-
Mergi direct la: