PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9

CHAMPIONS LEAGUE - perioada 18aug.-26aug, jucati etapele 3 si 4 din GRUPE
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Stiinta !!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 39
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Stiinta !!! Empty
MesajSubiect: Stiinta !!!   Stiinta !!! Icon_minitimeMar Mai 08, 2007 7:27 pm

Mda, inca o victorie pentru U Craiova. a 4-a la rand. Dupa 2-0 La Piatra Neamt,1-0 cu National si 2-0 la PAndurii a venit inca o victorie cu 2-0 in fata Jiului. Intradevar parca meciul de la Ceahlaul a fost cel care a eliberat stiinta de un complex. Tot acela a fost meciul care a decis oarecum soarta Stiintei in sezonul acesta. Pentru ca sa fim seriosi am intalnit de atunci 2 echipe deja retrogradate si pe Pandurii in deplasare acolo unde am observat ca le place sa joace "studentilor" pentru ca folosesc un joc bazat pe contre.
Ramane intradevar in urma invincibilitatea lui Bornescu in poarta Universitatii. Exceptand meciul de la Galati unde a aparat Banica si U Craiova a incasat 4 goluri.au urmat 5 meciuri incluzandul si pe cel de azi cu Jiul in care Bornescu nu a primit gol (pe langa cele 4 victorii inainte a fost o remiza 0-0 cu Urziceni). Cred ca nu degeaba a fost selectionat pentru unele meciuri de testare la echipa natioanala.
Pacat ca intreg sezonul aceta a fost foarte oscilant pentru U Craiova - un inceput prost apoi dupa venirea lui Fane Stoica o serie de meciuri bune in care sau obtinut si puncte, iar apoi o serie de egaluri si infrangeri [11 meciuri fara victorie] si acum dupa venirea lui Cioroianu iarasi o serie de 4 victorii.

Sa vedem ce intariri vin la vara si cum abordam sezonul urmator. Pe langa deja arhicunoscutele declaratii " ne batem la titlu " sa fim realisti si profitand poate ca numarul echipelor din Romania care participa in cupele europene la sfarsitul sez. 07 - 08 va fi mai mare ca in acest sezon , poate sa ocupam o pozitie macar in primele 6.



P.S. cred ca ma iau astia la GSP ca am stofa de jurnalist Laughing
Sus In jos
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 39
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Stiinta !!! Empty
MesajSubiect: Re: Stiinta !!!   Stiinta !!! Icon_minitimeLun Mai 14, 2007 12:49 am

si surprinzator a mai venit o victorie. 5-1 la Timisoara cu Poli. Intradevar parca fara suporteri in tribune timisorenii au fost adormiti. U craiova a profitat si desi putea sa majoreze scoru inca inainte de pauza, a facut acest lucru abia in partea a 2-a .
Per total un meci bun, dupa golul din penalty de 3-1 si eliminarea jucatorului lui Poli totul a fost parca si mai usor.
Sus In jos
The_Shadow
Administrator
Administrator
The_Shadow


Numarul mesajelor : 27
Varsta : 36
Localisation : Middle Of Nowhere
Data de inscriere : 27/08/2007

Stiinta !!! Empty
MesajSubiect: Re: Stiinta !!!   Stiinta !!! Icon_minitimeLun Aug 27, 2007 10:27 pm

man nu vezi ca esti singurul cu stiinta pe aici...Smile)
btw...aveti grija ca matineul se apropie :d
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stiinta !!! Empty
MesajSubiect: Re: Stiinta !!!   Stiinta !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Stiinta !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9  :: FREE GROUND :: Discutii libere-
Mergi direct la: