PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9

CHAMPIONS LEAGUE - perioada 18aug.-26aug, jucati etapele 3 si 4 din GRUPE
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Aveti cuvantul

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 38
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeSam Mai 05, 2007 6:45 pm

Nu uitati aici postati numai reclamatiile foarte importante: despre unele competitii. Sau dak aveti nelamuriri legate de competitiile Fifa 4 ALL sau legate de regulament.Sau orice alte probleme.



Reclamatii legate de neprezentarea adversarului la o etapa oarecare le veti face la sectiunea de RECLAMATII din liga din care faceti parte
Sus In jos
Lionel19
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 02/05/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeDum Mai 06, 2007 12:43 am

deci pana la urma Q+W e interzis doar pt portar? sau e interzis de tot? 8-|

la fel si cu golul din corner e o prostie...ca daca stii sa dai bravo tie...

ma rog 8-| sa imi rasp care e faza cu Q+w (de tot,sau interzisa doar portarului)
Sus In jos
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 38
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeDum Mai 06, 2007 12:48 am

deci e interzis numai cu portarul. combinatia q+W
Sus In jos
fifa maniak
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 04/05/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeDum Mai 06, 2007 7:18 pm

foarte bine....asa...k asa se dau multe goluri... Very Happy...mai ales cu etoo...sooper camp..
Sus In jos
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 38
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeDum Mai 06, 2007 7:47 pm

incercam sa construim aici un campionat numai cu cei seriosi si care stiu sa joace fifa. Nu numai sa bubuie mingea in fatza sau sa o ia cu un jucator si sa se duca pana in poarta.

Am mai vbit cu cineva (moderator) si ar mai fi cate ceva de interzis dar cred ca deocamdata e destul..
Sus In jos
fifa maniak
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 04/05/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeLun Mai 07, 2007 9:45 am

deci....flo23aug...nuy dau de el....nu a intrat deloc...ce fac???? Question ..
Sus In jos
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 38
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeLun Mai 07, 2007 11:25 am

fifa maniak a scris:
deci....flo23aug...nuy dau de el....nu a intrat deloc...ce fac???? Question ..


Shocked am spus pentru probleme legate de neprezentarea adversarului sau reclamatii despre vre un anume meci postezi in liga ta la RECLAMATII.

si chiar asta ar fi bine sa faci , ca sa nu pierzi meciul cu 3-0 posteaza la reclamatii , la liga ta ca moderatorul de acolo sa vada si sa tina cont de postul tau.
Sus In jos
fifa maniak
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 04/05/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeLun Mai 07, 2007 8:00 pm

scotty....la liga 5 nu apare rubrica RECLAMATII....uitate...
Sus In jos
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 38
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeLun Mai 07, 2007 8:06 pm

fifa maniak a scris:
scotty....la liga 5 nu apare rubrica RECLAMATII....uitate...

ok man ai avut dreptate.

sorry my bad Smile
Sus In jos
barcelona
Jucator
Jucator
barcelona


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 33
Data de inscriere : 09/06/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 5:42 pm

Ma yo am lasat ID-ul de vreo luna si degeaba.....am vrut sa ma inscriu si eu in campionat dar vad k degeaba......plz makr raspundemi k sa stiu dak sa mai intru pe site.....intru 1 data la 2 zile sa vad dak sunt in vreo liga dar degeaba.....makr raspunde-mi sa stiu.....ms mult de intelegere......
Sus In jos
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 38
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 6:07 pm

barcelona a scris:
Ma yo am lasat ID-ul de vreo luna si degeaba.....am vrut sa ma inscriu si eu in campionat dar vad k degeaba......plz makr raspundemi k sa stiu dak sa mai intru pe site.....intru 1 data la 2 zile sa vad dak sunt in vreo liga dar degeaba.....makr raspunde-mi sa stiu.....ms mult de intelegere......


bobbytza4steaua asta e id da ??


Daca nu stiai ai fost ales pentru sezonul 2. Erai in liga 1. Am incercat sa iau legatura cu tine si dak am vazut ca nu raspunzi. te-am scos din liga. trebuia sa postezi mai devreme aici . Acum a trecut un tur intreg de camp. totusi asta nu e chiar asa o problema, pentru ca te pot baga din nou in locul unui jucator pe care il voi elimina pentru meciuri nejucate !


Voi lua legatura cu tine pe mess, id meu este marius_123465 Trebuie sal il ai deja ,...cred



Pana atunci profita de competitia noua in care poate juca oricine inregistrat pe forum. FREE CHALLENGES CHAMPONSHIP ( FCC) . Cauta pe main forum si citeste acolo. BAFTA !!
Sus In jos
barcelona
Jucator
Jucator
barcelona


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 33
Data de inscriere : 09/06/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 9:39 pm

scotty a scris:
barcelona a scris:
Ma yo am lasat ID-ul de vreo luna si degeaba.....am vrut sa ma inscriu si eu in campionat dar vad k degeaba......plz makr raspundemi k sa stiu dak sa mai intru pe site.....intru 1 data la 2 zile sa vad dak sunt in vreo liga dar degeaba.....makr raspunde-mi sa stiu.....ms mult de intelegere......


bobbytza4steaua asta e id da ??


Daca nu stiai ai fost ales pentru sezonul 2. Erai in liga 1. Am incercat sa iau legatura cu tine si dak am vazut ca nu raspunzi. te-am scos din liga. trebuia sa postezi mai devreme aici . Acum a trecut un tur intreg de camp. totusi asta nu e chiar asa o problema, pentru ca te pot baga din nou in locul unui jucator pe care il voi elimina pentru meciuri nejucate !


Voi lua legatura cu tine pe mess, id meu este marius_123465 Trebuie sal il ai deja ,...cred



Pana atunci profita de competitia noua in care poate juca oricine inregistrat pe forum. FREE CHALLENGES CHAMPONSHIP ( FCC) . Cauta pe main forum si citeste acolo. BAFTA !!


bacelona a scris:
Man a fost greseala mea....am trecut id-ul care il aveam atunci dar nush cine a intrat si mi-a schimbat parola....si nu am mai putut lua legatura.......sorry....o sa vedem.....oricum Id-ul meu e : bobbytza4steaua
Sus In jos
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 38
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeLun Iul 16, 2007 4:24 pm

barcelona a scris:
scotty a scris:
barcelona a scris:
Ma yo am lasat ID-ul de vreo luna si degeaba.....am vrut sa ma inscriu si eu in campionat dar vad k degeaba......plz makr raspundemi k sa stiu dak sa mai intru pe site.....intru 1 data la 2 zile sa vad dak sunt in vreo liga dar degeaba.....makr raspunde-mi sa stiu.....ms mult de intelegere......


bobbytza4steaua asta e id da ??


Daca nu stiai ai fost ales pentru sezonul 2. Erai in liga 1. Am incercat sa iau legatura cu tine si dak am vazut ca nu raspunzi. te-am scos din liga. trebuia sa postezi mai devreme aici . Acum a trecut un tur intreg de camp. totusi asta nu e chiar asa o problema, pentru ca te pot baga din nou in locul unui jucator pe care il voi elimina pentru meciuri nejucate !


Voi lua legatura cu tine pe mess, id meu este marius_123465 Trebuie sal il ai deja ,...cred



Pana atunci profita de competitia noua in care poate juca oricine inregistrat pe forum. FREE CHALLENGES CHAMPONSHIP ( FCC) . Cauta pe main forum si citeste acolo. BAFTA !!


bacelona a scris:
Man a fost greseala mea....am trecut id-ul care il aveam atunci dar nush cine a intrat si mi-a schimbat parola....si nu am mai putut lua legatura.......sorry....o sa vedem.....oricum Id-ul meu e : bobbytza4steaua


trebuia sami spui ca esti no_name !! Neutral (eu acum am vazut) in sez 1 ai renuntat prea usor la camp Neutral . oricum fifa4all e deschis tuturor, mai ales cu competitia asta noua free challenges ! astept in cont sa ma contactezi pe mess, si cand voi avea un loc te vo baga !
Sus In jos
barcelona
Jucator
Jucator
barcelona


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 33
Data de inscriere : 09/06/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeMar Iul 31, 2007 8:54 am

Scotty yo nu mai pot sa joc vreo 2-3 saptamani deoarece am avut accident cu motoru si cam tot sunt in ghips....deabia mai misc degetele si as vrea sa imi amani meciurile....sa imi lasi rasp...msm
Sus In jos
GameR
Jucator
Jucator
GameR


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 01/10/2007

Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitimeDum Oct 14, 2007 10:39 am

Am lasat IDul de o luna si nu m`a contactat nimeni k avem meci.....baga`ma si pe me intro cupa.....pai...dc mi`am mai facut acont dak nu joc???? plz man rasp....cate mesaje ar trebui sa mai las k sa imi rasp sau sa ma bage cnva intro cupa????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aveti cuvantul Empty
MesajSubiect: Re: Aveti cuvantul   Aveti cuvantul Icon_minitime

Sus In jos
 
Aveti cuvantul
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9  :: Probleme si reclamatii generale :: Probleme si reclamatii-
Mergi direct la: