PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9

CHAMPIONS LEAGUE - perioada 18aug.-26aug, jucati etapele 3 si 4 din GRUPE
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Pareri despre Fifa4ALL

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
SCOTTY_ADMIN
Administrator
Administrator
SCOTTY_ADMIN


Numarul mesajelor : 38
Varsta : 38
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Pareri despre Fifa4ALL Empty
MesajSubiect: Pareri despre Fifa4ALL   Pareri despre Fifa4ALL Icon_minitimeMar Mai 01, 2007 10:51 pm

Aici va spuneti parerea dumneavoastra despre proiectul Fifa4ALL
Sus In jos
https://fifa4all.niceboard.com
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 38
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Pareri despre Fifa4ALL Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre Fifa4ALL   Pareri despre Fifa4ALL Icon_minitimeMier Mai 02, 2007 2:14 am

Pentru cei care nu stiu eu si cu filipsfil suntem din fostul FIFA MASTERS. Smile am pus umarul serios la ascensiunea acelui campionat, dar unele probleme legate de neacordarea unui premiu castigatorului au dus la plecarea multor moderatori. eu unul am incercat sa raman acolo dar eram prea putini moderatori si prea multe competitii si useri activi. Acesta este singurul lucru care il regret, ca nu am reusit sa continuam desi intipinam probleme. Sper ca aceste campionat sa nu aibe soarta FM

De accea am decis sa incepem acest proiect. Multi dintre jucatori sunt si ei fosti jucatori FM. Sper ca Fifa4all sa ajunga macar jumatate din ce a fost FIFA MASTERS. (asta pt inceput doar apoi de ce nu chiar sa depaseasca)


Ca sa va faceti o idee de cat de amplu am gandit acest proiect vreau sa va spun ca acesta nu va fi doar un campionat de doar 1 sezon sau 2. Vreau sa fiti aici intrun numar poate si mai mare peste sa zicem 6 luni cand o sa apara FIFA 08 de ce nuh Smile .

DAr eu zic ca pentru inceput doar cateva ligi si inca probabil o competitie surpriza e de ajuns. Si nu o sa va promit premii inca din primul sezon pt ca vas minti. DAr cine stie cu timpul....dupa mai multe sezoane si cu mult mai multi jucatori si implicit interes mai mare .. orice e posibil

Va urez bafta. si un mic anunt sezonul 1 va incepe in jurul zile de samb 5 mai. Daca nu reusim sa punem la punct pana pe 5 mai atunci cu siguranta luni 7 mai.


HAIDETI SA JUCAM FIFA !!!
Sus In jos
Bancheru
Jucator
Jucator
Bancheru


Numarul mesajelor : 93
Varsta : 35
Localisation : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 10/06/2007

Pareri despre Fifa4ALL Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre Fifa4ALL   Pareri despre Fifa4ALL Icon_minitimeLun Iun 25, 2007 5:11 pm

deocamdata este un campionat simplu si serios...seriozitate este punctul forte aici...

fair-play..
Sus In jos
http://www.bancheru07.piczo.com
barcelona
Jucator
Jucator
barcelona


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 33
Data de inscriere : 09/06/2007

Pareri despre Fifa4ALL Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre Fifa4ALL   Pareri despre Fifa4ALL Icon_minitimeSam Iul 28, 2007 10:32 pm

ma e super site-ul.......nu am ce sa zic dar ar trebui sa se faca mai multe cupe nu pe sezoane.....k dak se da drumul la sezon si se mai inscriu jucatori nu au unde sa joace si asteapta sa se termine sezonu si sa fii sugur k nu mia intra......sau sa faci mai multe ligi cam vreo 5 ligi...msm
Sus In jos
Cosmynutz
Jucator
Jucator
Cosmynutz


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 30
Localisation : Romania ( U.E. )
Data de inscriere : 21/08/2007

Pareri despre Fifa4ALL Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre Fifa4ALL   Pareri despre Fifa4ALL Icon_minitimeMar Aug 21, 2007 6:04 pm

[b]Se poate un campionat pe clanuri? Question
Ar fi o idee buna , deoarece asa ne`am putea cunoaste si mai mult intre noi... Exclamation Exclamation
Sus In jos
http://www.fifa4all.niceboard.com
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 38
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Pareri despre Fifa4ALL Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre Fifa4ALL   Pareri despre Fifa4ALL Icon_minitimeMier Aug 22, 2007 12:32 am

Cosmynutz a scris:
[b]Se poate un campionat pe clanuri? Question
Ar fi o idee buna , deoarece asa ne`am putea cunoaste si mai mult intre noi... Exclamation Exclamation

nu sunt destui jucatori....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pareri despre Fifa4ALL Empty
MesajSubiect: Re: Pareri despre Fifa4ALL   Pareri despre Fifa4ALL Icon_minitime

Sus In jos
 
Pareri despre Fifa4ALL
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre fotbalul romanesc!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9  :: FREE GROUND :: Pareri & Propuneri-
Mergi direct la: