PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9

CHAMPIONS LEAGUE - perioada 18aug.-26aug, jucati etapele 3 si 4 din GRUPE
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Problema cu Filips

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 39
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Problema cu Filips Empty
MesajSubiect: Problema cu Filips   Problema cu Filips Icon_minitimeDum Aug 05, 2007 1:06 pm

Poveste Fifa 4 ALL a inceput cu amandoi, Amandoi ne-am implicat am ales numele la campionat si am facut promovare. DAr apoi incet incet el a inceput sa fie mai inactiv.. Sezonul 1 a fost s foarte dificil deoarece foarte multi sau retras. Si dupa ce nu prea facuse mai nimk in timpul sezonului ca moderator sau admin el singur sa retras spre sfarsitul sezonului 1 !! Eu am continuat singur. Am inceput sezonul 2. A mers mai bine... si am zis ca vreau sa ma extind si pe langa moderatorul care-l aveam "stelistu", si am mai organizat si CUPA. Si am decis sal chem inapoi mai ales ca am aflat apoi ca FIFA GALACTIC camp lui se desfintase (il crease de cand a plecat din fifa4all ) s in mai putin de 1 sezon sa si desfintat ) Greseala mea ca l-am pus direct admin. Desi el renuntase la multe drepturi in acest campionat cand a plecat prima data..

si acum intrun meci cu ice fantom acesta (ice) avea 2-0 si lui filips nu prea ia convenit si a iesit spunandu-i sa puna 3-0 (stia ca o sa piarda mai greu.)

Dupa un schimb de replici , in care ice nu prea ia zis nimk de rau , filips la banat pe acesta.

Dupa ce s eu am vbit cu filips ma deranjat ca nu a recunoscut, sau macar sami spuna de ce la banat pe ice si ia sters postu cu conversatia de pe mess.

Nu puteam sa las un admin sa baneze pe nedrept un user. si tinand cont ca intrun alt meci la fel a facut si cu mine eu aveam avantaj si a iesit zicand ca e obosit si sa trec 3-0. CE faceam asa de fiecare data cand pierde tre sa baneze pe cineva ?? ,
astfel filips nu mai este admin moderator si cred ca nici jucator in acest campionat, si pana am apucat eu sai blochez contu a reusit sa va schimbe parolele la unii dintre voi. Anuntati0-ma si vom continua cu acest campionat.
Sus In jos
Bancheru
Jucator
Jucator
Bancheru


Numarul mesajelor : 93
Varsta : 36
Localisation : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 10/06/2007

Problema cu Filips Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu Filips   Problema cu Filips Icon_minitimeDum Aug 05, 2007 1:13 pm

la mine totul e in ordine...

scotty daca ai nevoie de ajutor...sunt aici.. Cool
Sus In jos
http://www.bancheru07.piczo.com
FILIP
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 05/08/2007

Problema cu Filips Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu Filips   Problema cu Filips Icon_minitimeDum Aug 05, 2007 1:56 pm

scotty ia te rog sterge chestia asta de mai sus ca stii ca nu e adevarata si faza asta cu parola am vb pe mess si mi-ai dat dreptate asa ca sterge porcaria asta ca nare rost si faza asta cu ice era min 20 2-0 pt el am iesit iam zis lu ala pune 3-0 ca tre sa plec din oras a facut figuri la mine ca sunt prea indulgent cu 3-0 ca imi dadea mai multe Laughing Laughing Laughing mam enervat pe el si iam dat de nervi ban pe forum etc si in primu rand nu aveai dreptu sa ma dai afara de aici ca, camp nu e numai al tau e si al meu si nu uita ca am fost baiat bun ca ti-am dat contu de la forum ca sa fie al '' tau'' ...... si inca ceva nu sterge postu asta ca sa vada si altii ai macar bun simt acum si nu sterge postu asta tu sau stelistu .... bft in continuare


SI INCA CEVA MA NAM STERS DE PE FORUM NICI UN MESAJ DE AL LUI ICE ALA CU CONVERSATIA DE PE MESS AM STERS DECAT POSTU DE LA PROGRAMARE MECIURI CA SA STII Mad

GALACTIC-FIFA SA DESFIINTAT PT CA NU MAI MERGEA SERVERU MAI NU CA NU SE JUCA IN CAMPIONAT CA SA STI SI TU SI ALTII CARE VAD CA VAD CA NU AI INTELES CE AM VB NOI 2 PE MESS ..... TU IN LOC SA VEZI CE ITI SPUNEAM PE MESS TU O TINEAI TOT PE A TA CU PRETENU TAU ICE
Sus In jos
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 39
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Problema cu Filips Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu Filips   Problema cu Filips Icon_minitimeDum Aug 05, 2007 2:18 pm

ma in primu rand stii ca nu te-am dat afara din camp. ti-am zis ca din sez 3 nu mai e nevoie de tine ca admin si ca moderator. Ma repet tu prima data cand ai plecat ai renuntat la orice drept in acest campionat. Bun mi-ai dat parola si adminu pt ca tu fusesei cel care crease forumu si erai owner. Lucru bun din partea ta. Dar si eu nu te-am rechemat acum ?? Greseala mea ca direct adminj te-am pus.
Trebuia moderator simplu. Ca uite vezi tu spusesi te enervasi pe ice doar din motivu ca iti punea prea multe "fetzze" Laughing santa Laughing . Asta e motiv ca sa -l banezi ??

Apoi tu ai zis ca vrei sa pleci acu ca nu stai sa te dau eu afara.. C jucator puteai sa ramai, deci nu te-am dat afara....



si faza asta cu parola am vb pe mess si mi-ai dat dreptate

AM glumit mahhh , nu te-ai prins. ?? Am zis da mah e ca tine dak nu nai schimbat parolele a facut stelistu care are doar rang de moderator. CEEA ce inseamna ca nu are access !!!!


La faza cu ice am zis ca nu e prima oara cand iesi dintru meci cucineva in care vezi ca vei pierde si ii spui sa treaca 3-0 . daaa ? ai facut si cu mine la fel era meciu 2 la provocari. Deci ti-am spus in prvinta asta credibilitatea ta este fff mica. Nu trebuia sa te apuci sa joci acel meci dakstiai ca tre sa pleci , sau cand ieseai din meci ii spuneai scuze mah dar continuam altadata de la 2-0, dar tu nici gand de asa ceva , iai zis direct pune mah 3-0 ca mam plict si tre sa plec.


Greseala mea cu GALACTIC intradevar e ca tine ti sa stricat serveru.


CA in incheiere !! Am spus doar te-am scos din functi -- i cred ca asta aveam voie. !! Din moment ce tu banezi useri care te bat si care iti dau smileuri pe mess ,atunci e clar ca nu ai ce cauta ca admin sau moderator. Ca jucator puteai ramane dar tu ai zis ca pleci tu , nu stai sa te dau eu afara normal asta dupa ce tiam zis ca nu mai e nevoie de tine
Razz .




bancherule dak nu esti implicat in alte campionate te astept.
Sus In jos
FILIP
Jucator
Jucator



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 05/08/2007

Problema cu Filips Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu Filips   Problema cu Filips Icon_minitimeDum Aug 05, 2007 3:26 pm

mai in primu rand iam zis lu ice asta cu 3-0 etc iam zis ca plec nu ca ma bate el pe mine iam zis sa treaca scoru de 3-0 ca tre sa plec si dupa iam zis majh aman meciu si continuam de la 2-0 pt el si era min 20 dar el a facut figuri si mam enervat si iam dat ban si cu ce drept ma dai afara din camp din moment ce eram amandoi a? si faza cu tine la meciu 2 la provocari daca iti aduci aminte era scoru 2-1 pt tine nu 2-0 cum zici tu si am iesit din meci ca jucam prost si ti-am si zis ca eram obosit daca mai tii minte ti-am zis ca veneam de la un chef vad ca asta nu zici nu cum zici tu ca nam chef sa joc si ca ma oftic ca pierd yo iam zis lu ice incapatanatu ala sa treaca 3-0 ca trebuia sa plec dar el na vrut lam injurat de nervi si gata si cu parolele alea care zici ca le-am schimbat e neadevarat daca eram al dracu intram aseara si stergeam tot forumu si pa pa campionat nu stateam sa schimb 2 parole la 2 useri auzi tu Laughing ma crezi asa ??? lol! lol! lol! si cu ice ala nu e vedeta mah sa ma bata daca ma condus cu 2-0 in min 20 crezi ca era vreo vedeta ?? lol! lol! si ms ca nai sters postu Wink

P.S: nici pe asta nu-l sterge Very Happy


edit: SI CU FAZA ASTA CUM CA MAI SCOS DIN FUNCTII ESTI CHIAR ... Wink DIN MOMENT CE TI-AM DAT CONTU FACI PE PATRONU CU MINE BV TIE .. DAI DOVADA DE LASITATE Wink
Sus In jos
scotty
Administrator
Administrator
scotty


Numarul mesajelor : 477
Varsta : 39
Localisation : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2007

Problema cu Filips Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu Filips   Problema cu Filips Icon_minitimeDum Aug 05, 2007 7:51 pm

doamneee mai inebunit BINE MAHHH miai dat parola si contu vechi al tau. si tu ai fost cel care la creat. (cand am inceput acest campionat ca sa stie toti, eu mam ocupat de site si el a creat forumul. Assa sa nimerit)
DAR TU aTUNCI ai renuntat ai plecat de buna voieeee.

APOI eu ti-am zis daca vrei sa vii inapoi sa ma ajuti, dar trebuia sa vii doar moderator. si nu se mai intampla nimk din ce sa intamplat.


Si in al doilea rand acum nu mai eram "amandoi " la camp asta. Cei drept tre-am pus admin doar ca sa vezi ca nu sunt rau, pentru ca ai inceput camp asta cu mine si intradevar mi-ai lasat parola de la contu tau cu care facusei forumu. Dar acu tu ce crezi ca dak te enervezi pe nu stiu care ai dreptuil sal banezi ? de aia esti admin? Ce-ai fi vrut acum sa te iert si sa trecem mai departe... ? Tu nici macar acu nai recunoscut si o tii pe a ta ca trebuia sa pleci ca nu stiu ce si nu stiu ce, dar cred ca toti care au citit acest topic si-au dat seama ca teai ofticat si ice la fel atunci cand ati vbit de acea probabil te-a luat la misto ,el vroia sa te bata si tu la 2-0 " gata mam plict pune 3-0 , eu plec "


Prin faptul ca am adus aici la cunostinta faptul ca si intru meci cu mine ai facut la fel (ai iesit cand erai condus) am vrut sa stie lumea ca nu e prima oara. Daca stii ca esti obosit nu joci. daca stii ca tre sa pleci nui joci. Dar hai sa fim seriosi ca stii si tu ca nu daia ai iesit din meci. Te-ai ofticat..


TOPICUL ESTE INCHIS . NUMAI POSTA. EU DOAR AM VRUT SA STIE CEI DE PE ACEST FORUM CE SA INTAMPLAT. nU TE -AM FACUT DE RAS CUM SE PARE CA TU CREZI, SAU MAI STIU EU CE.....AI GRESIT SI TREBUIAU SA STIE SI CEILALTI.
NU-TI MAI FACE ALT CONT.RAMAI CU ASTA DACA VREI SI INSCRIETE PENTRU
SEZONUL 3 PE LISTA DE ASTEPTARE
Sus In jos
Continut sponsorizat





Problema cu Filips Empty
MesajSubiect: Re: Problema cu Filips   Problema cu Filips Icon_minitime

Sus In jos
 
Problema cu Filips
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PANA DUMINICA 26 AUGUST JUCATI ETAPELE 7,8,9  :: Probleme si reclamatii generale :: Probleme si reclamatii-
Mergi direct la: